RC MODELY
Naše prodejny:

Hlavní třída 700/88
Ostrava - Poruba

Otevírací doba:


Pondělí - Pátek :

09:00 - 12:00

13:00 - 17:00

 

Sobota:

10:00 - 12:00

 

Tel: +420 732 912 766

Eshop VS prodejna

Zobrazit detail prodejny

Cisco GLC-SX-MMD= 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM REFRESH

Cisco GLC-SX-MMD= 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM  REFRESH
Cisco GLC-SX-MMD= 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM  REFRESH
Cisco GLC-SX-MMD= 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM  REFRESH
rc modely produkty
Garance

Cisco -RF (REFRESH) je program, který nabízí opravené produkty a produkty z kvartálových rotací, které mají stejnou funkcionalitu, záruku, podporu a servis jako zcela nový produkt 1000BASE-SX SFP transceiver module for MMF, 850-nm wavelength, extended operating temperature range and DOM... celý popis

Dostupnost:
Skladem
Kod produktu:
ASC-GLC-SX-MMD-RF
Záruka:
24 měsíců
Doprava:
Česká pošta
Přehled dostupnosti

Sklad E-shop:
k odeslání do 2 prac. dnů

Hlavní třída 700:
k odběru do 2 prac. dnů

Kdy zboží dostanu?

U Vás doma: do 3 prac. dnů
Pokud objednáte do 15:00

3 814 Kč
3 152 Kč bez DPH
-+
na splátky od: 394 Kč / měsíčně
SMS podpis Spočítejte si splátky
Popis produktu
Cisco -RF (REFRESH) je program, který nabízí opravené produkty a produkty z kvartálových rotací, které mají stejnou funkcionalitu, záruku, podporu a servis jako zcela nový produkt

1000BASE-SX SFP transceiver module for MMF, 850-nm wavelength, extended operating temperature range and DOM support, dual LC/PC connector

1000BASE-SX SFP for Multimode Fiber Only
The 1000BASE-SX SFP, compatible with the IEEE 802.3z 1000BASE-SX standard, operates on legacy 50 µm multimode fiber links up to 550 m and on 62.5 µm Fiber Distributed Data Interface (FDDI)-grade multimode fibers up to 220 m. It can support up to 1km over laser-optimized 50 µm multimode fiber cable.

Specifications
Part Number

GLC-SX-MMD
Device Type

Cisco SFP
Package

SFP
Data Rate

1.25/1.0625Gbps
Wavelength

850nm
Distance/Power Budget

550m
Optical Components

LD: VCSEL
PD: PIN
Output Power

-9~-4dBm
Receiver Sensitivity

-17dBm
Power Supply Voltage

3.3V
Connector

Dual LC
Fiber Type

MMF
Operating Temperature

-10~80 °C
DDMI

With
Application

Gigabit Ethernet
Compatiblity

100% Cisco Compatible
akce-vlevo-banner-unor-2020banner-vpravo-2-unor-2020