RC MODELY
Naše prodejny:

Hlavní třída 700/88
Ostrava - Poruba

Otevírací doba během karantény: 

 

Pondělí - Pátek :

09:00 - 12:00

12:30 - 17:00

 

Sobota: 09:00 - 11:30

Neděle: zavřeno

 

Tel: +420 732 912 766

Eshop VS prodejna

Zobrazit detail prodejny
Jaké modely představí společnost Samsung 20.února?

Co se bude dít 20.února?

Už to nebude trvat dlouho a dočkáme se zcela nového top modelu od Samsungu. Výroční vrcholné Galaxy má existovat v několika verzích, z nichž ta nejvybavenější bude stát astronomickou částku.

Nový top samsung má existovat ve třech verzích. Tedy vlastně čtyřech, ale model určený pro sítě 5G bude v prodeji zatím pouze v Jižní Koreji a Spojených státech. Tento model má mít 6,7palcový displej a fotoaparáty vepředu i vzadu s takzvanou ToF technologií, která je schopna například měřit velikost objektů v prostoru. To otevírá cestu dalším využitím.

Nás budou více zajímat běžné verze nového modelu. Základní Lite má mít plochý 5,8palcový displej, tedy stejně velký jako současný základní model S9. Fotoaparáty budou pouze dva zadní a jeden přední. 

Standardní verze potom bude mít známý zaoblený displej s úhlopříčkou, která povyroste na 6,1 palce. 

Zadní fotoaparáty budou tři, přední jeden. Vrcholem bude verze + (Plus) s 6,4palcovým zaobleným displejem a třemi zadními a dvěma předními fotoaparáty.

Jak už víme, tak zvětšení displejů u vybavenějších modelů nebude znamenat zvětšení telefonů. Samsung totiž zcela eliminuje rámečky okolo displejů a to díky přednímu fotoaparátu ukrytému v malé dírce (průstřelu) v horní části displeje. Nebude tak potřeba žádné vykrojení či lišta potřebná pro přední snímač. 

Senzor otisků prstů se konečně přesune do displeje. Ovšem Samsung použije ultrazvukovou technologii pro sken otisku místo široce používané optické. Zatím to u nových samsungů nevypadá na velký pokrok, co se týká odemykání pomocí obličeje. 

Chybět má i Iris skener pro „čtení“ oční duhovky. 

Galaxy S10 bude desátý model vrcholné řady S. Zatím je znám pod interním označením Beyond. 

5G verze nese interní označení Beyond X, a tak je možné, že novinka neponese označení S10. Stejně jako u loňského iPhonu Apple nahradil arabskou číslici římskou, tak se stejné změny můžeme dočkat i u Samsungu. 

Podle serveru Gizmodo UK bude nejdražší v Evropě dostupná verze stát v přepočtu 40 tisíc korun. Za tuto horentní sumu zákazník dostane opravdu bezednou paměť s kapacitou 1 TB. To verze s pamětí 512 GB a 128 GB budou stát v přepočtu 31 500 korun, respektive necelých 26 000 korun.

Standardní verze Galaxy S10 má stát ve verzi s pamětí 512 GB v přepočtu zhruba 28 500 korun a základní provedení s pamětí 128 GB má vyjít v přepočtu na necelých 23 000 korun. To je zhruba o tisíc korun víc, než kolik byla startovní cena současného modelu S9. A nakonec verze Lite, která by měla stát v přepočtu „pouze“ něco málo přes 19 000 korun. 

Samsung svůj nový klíčový model představí před veletrhem MWC 20. února na speciální akci Unpacked. Už 8. března půjde novinka do prodeje, předobjednat ji bude možné už v den představení.

 

Zdroj: idnes.cz, mobilmania.cz, gsmarena.com

Líbil se ti článek?
Autor: Admin Levnejmobil.cz
banner-vlevo-2-unor-2020banner-vpravo-unor-2020