RC MODELY
Naše prodejny:

Hlavní třída 700/88
Ostrava - Poruba

Otevírací doba: 

 

Pondělí - Pátek :

09:00 - 12:00

12:45 - 17:00

 

Sobota :

09:00 - 12:00

 

Tel: +420 732 912 766

Eshop VS prodejna

Zobrazit detail prodejny

Huawei pravděpodobně chystá NovaBuds, další bezdrátová sluchátka

Bezdrátová sluchátka zažívají v poslední době boom. Jedním z důvodů je i postupně mizející 3,5mm jack z mobilních telefonů, současně ale i klesající cena základních modelů, které nenáročným posluchačům mohou stačit. Téměř každý přední výrobce má nějaká bezdrátová sluchátka ve svém portfóliu. V případě Huawei jde například o FreeBuds 3, která se na českém trhu začala prodávat zhruba před měsícem. Jejich problémem však může být vysoká cena, téměř dosahující hranice 5 tisíc korun.

Tento neduh by měl vyřešit chystaný produkt, o kterém se hovoří například na sociální síti weibo.com. Má jít o bezdrátová sluchátka s možným názvem NovaBuds. Právě název Nova má odkazovat na cenově dostupnější modely v nabídce Huawei. Název se navíc objevil také v databázi Úřadu Evropské unie pro duševní vlastnictví. Další spekulace hovoří o tom, že by Huawei mohl řadu nova celkově rozšířit z telefonů na sluchátka a dokonce i chytré hodinky. Ledacos jistě napoví již začátek tohoto roku.

Zdroj: mobilenet.cz, mobilmania.cz, gsmarena.com

Líbil se ti článek?
Autor: Admin Levnejmobil.cz
Využijte možnost nákupu na splátky - jak na naších prodejnách, nebo přímo v e-shopu. K vyřízení vám postačí jen 2 doklady a schválení žádosti probíhá na počkání.Koloběžka, xiaomi m365