RC MODELY
Naše prodejny:

 

Otvírací doba prodejna Poruba

Pondělí - Pátek :

09:00 - 12:00

12:30 - 17:00

Sobota :

09:00 - 12:00

Neděle: 

Zavřeno

Tel: +420 732 912 766

Eshop VS prodejna

Zobrazit detail prodejny
xiaomi mi 11 pro

Xiaomi Mi 11 Pro se odhaluje. Periskopický fotoaparát nabídne ohromující přiblížení

Xiaomi Mi 11 Pro se odhaluje. Periskopický fotoaparát nabídne ohromující přiblížení

Těsně před koncem loňského roku představila společnost Xiaomi smartphone Mi 11, který se stal vůbec prvním telefonem poháněným čipsetem Qualcomm Snapdragon 888. Tento telefon umí zaujmout i v jiných kategoriích, na absolutní vrchol to však nestačí. Pravděpodobně si tak budeme muset počkat až na Xiaomi Mi 11 Pro, který bude odhalen pravděpodobně už příští měsíc.

 

Xiaomi Mi 11 Pro: ve znamení stodvacítek

Xiaomi Mi 11 Pro by se zepředu neměl od základní varianty prakticky lišit. Údajně dostane stejný 6,81“ displej s Quad HD rozlišením, obnovovací frekvencí 120 Hz (480 Hz u dotykové vrstvy) a maximálním jasem 1 500 nitů. Spekulovalo se i o poddisplejové selfie kameře, avšak u ní jsme zatím lehce skeptičtí.

mi 11 pro 2

Zdroj: MyDrivers

 

Kde lze naopak očekávat zlepšení, je sestava fotoaparátů na zádech. Na internet se dostal údajný tiskový snímek Xiaomi Mi 11 Pro, který odhaluje vzhled zad s rozměrným obdélníkovým fotomodulem. Ten by měl zabírat významnou část levého horního rohu, obsahovat má celkem 4 čočky. Hlavní kamera se bude pyšnit rozlišením 108 megapixelů, chybět nebude ani širokoúhlý fotoaparát.

mi 11 pro 1
Takto by měl model Xiaomi Mi 11 Pro vypadat, alespoň to tvrdí zahraniční zdroje. Jiné kanály ale upozorňují, že se jedná o fotomontáž a podoba telefonu bude odlišná.
Zdroj: MyDrivers

 

Hlavním benefitem fotoaparátu Xiaomi Mi 11 Pro má být schopnost přiblížení. V sestavě fotoaparátů totiž najdeme periskopickou sestavu schopnou až 120× přiblížení.

Toho pochopitelně bude dosaženo digitálními výřezy a umělou inteligencí, optické přiblížení bude patrně „pouze“ 10násobné. K čemu bude sloužit čtvrtý snímač, zatím nevíme; může to být makro kamera, nebo druhý teleobjektiv s menší mírou přiblížení. Mějte ale na paměti, že se stále jedná o neoficiální informace a specifikace i reálná podoba telefonu se nakonec může lišit.

Xiaomi Mi 11 Pro bude pochopitelně pohánět čipset Qualcomm Snapdragon 888 s vysokým výkonem a integrovanou 5G konektivitou. Doufejme, že Xiaomi neopomene ani odolnost vůči vodě a prachu, která základnímu modelu Mi 11 chybí.

 

Zdroj: smartmania.cz

Líbil se ti článek?
Autor: Admin Levnejmobil.cz
folieNovinky