RC MODELY
Naše prodejny:

Hlavní třída 700/88
Ostrava - Poruba

 

Pondělí - Pátek
9:00-12:00 / 12:45-17:30

Sobota 
9:00 - 12:00

Tel: +420 732 912 766

Eshop VS prodejna

Zobrazit detail prodejny

Platební varianty

 

Nejkomfortnějším způsobem platby je platba s využitím platební karty online . 
Pokud zvolíte tuto možno, po odeslání objednávky budete přesměrování na platební bránu a budete vyzváni k zaplacení příslušné částky pomocí zabezpečeného spojení na portálu Comgate. 

 

Cena za platbu kartou On-line: ZDARMA 

 

 


 

Poté, co si u nás vytvoříte a odešlete objednávku, zašleme Vám na vámi zadanou e-mailovou adresu informace nutné k platbě převodem, jako je variabilní symbol a číslo účtu. Vy se poté přihlásíte do svého internetového bankovnictví, nebo je možnost zaplatit i přímo QR platbou pomocí vašeho mobilního telefonu spojeného s Vaší bankou. Zboží vyexpedujeme v momentě přijetí platby, které trvá v řádu dní.

 

Cena za platbu bankovním převodem : ZDARMA 

 


 

Pokud si zvolíte tento způsob platby, po vytvoření objednávky Vám zašleme formou e-mailu Proforma fakturu. Na Proforma faktuře naleznete informace jako bankovní účet a variabilní symbol , ktery zadate ve sve bance k převodu peněžité částky, která je taky součásti Proforma faktury. Na profoma faktuře naleznete taktéž možnos zaplatit formou QR platby pomocí mobilního telefonu..

 

Číslo účtu vedené u ČSOB :  266280388/0300
Variabilní symbol: číslo naleznete na Proforma faktuře
Částka: Celková hodnota zboží včetně DPH je taktéž součásti zaslané Proforma faktury

 

Cena za platbu bankovním převodem (Proforma faktura): ZDARMA

 


 

Tzn. platbou v hotovosti při přebrání zásilky. Tento způsob platby je možno využít jak při využití České pošty, Uloženky tak při využití přepravní služby PPL u zásilek do 30 kg.

Na Uložence patba doběrečného je možná pouze v hotovosti.

 

Cena doběrečného : 30,- Kč

 


 

Při nákupu nad 2000 Kč máte možnost využít nákupu na splátky, kterou pro nás zajišťuje společnost Home Credit. K vyřízení Vám stačí jen 2 doklady, schválení žádosti probíhá na počkání. Smlouvu vyřídíte jak na prodejnách Levnejmobil.cz, tak on-line při nákupu v e-shopu.

Využijte možnost nákupu na splátky - jak na naších prodejnách, nebo přímo v e-shopu. K vyřízení vám postačí jen 2 doklady a schválení žádosti probíhá na počkání.Novinky